Akce a aktuality

Ženský svět - téma MILENKA

Ženský svět - téma MILENKA

Přijďte s námi v bezpečném prostředí ženského kruhu sdílet, co zůstává často skryto. Přijďte vystoupit ze své komfortní zóny a posunout se tím dál a zároveň blíž k sobě sama. Být milenkou, nebo chcete-li sexuální partnerkou, je jedna z neodmyslitelných rolí v našem životě. Každá tuto roli známe a každá se v ní cítíme jinak. 

publikováno 13. 1. 2022
VÍCE
Kurz HORMONÁLNÍ JÓGOVÉ TERAPIE

Kurz HORMONÁLNÍ JÓGOVÉ TERAPIE

Milé ženy, 

v únoru za námi do Chrudimi znovu přijede báječná Hanka Suberová, která jedinečným a velmi laskavým způsobem předává sestavu cvičení Hormonální jógová terapie. Více informací a registrace naleznete ZDE

publikováno 13. 1. 2022
VÍCE
CVIČENÍ S FYZIOTERAPEUTKOU Vendy Vrbovou

CVIČENÍ S FYZIOTERAPEUTKOU Vendy Vrbovou

Milí přátelé,

 

v lednu a v únoru se opět můžete těšit na speciální dvouhodinové lekce s nej fyzioterapeutkou Vendy Vrbovou. Páteční lekce budou specializované na určitou oblast v těle a sobotní lekce budou nabité jemnými, ale velmi účinnými cviky na celé tělo. Podívejte se na rozpis a rezervujte si místo. Registrace budou otevřené vždy 3 týdny před začátkem lekce. ????

publikováno 13. 1. 2022
VÍCE
Těšíme se v Novém roce znovu na viděnou

Těšíme se v Novém roce znovu na viděnou

Milí přátelé, 

 

doufám, že jste v kruhu nejbližších prožili pokojné a radostné Vánoční svátky a do Nového roku nám přeji, abychom svou vnitřní sílu zaměřili na péči o dobrou náladu, o klidnou mysl a na vůli ocenit dary, které nám život denně nabízí. 

 

Zimní rozvrh je bohatý a KAŽDÝ BEZ ROZDÍLU JE NA LEKCÍCH VÍTÁN!!! Vrací se nám novopečená maminka Terka na lekci Formování postavy, v průběhu ledna se můžete opět těšit na Hatha jógu s Verčou a v neděli jsme zařadili oblíbenou Jin jógu s Julií. Pokračovat budou i lekce s fyzioterapeutkou Vendulou.

 

Vzhledem k všeobecné situaci se od 3.1. zvyšuje cena jedné lekce na 150,-Kč a budete si moci znovu zakoupit i permanentku - 6 lekcí za cenu 860,-Kč s platností 2 měsíce. 

 

Opravdu jste všichni vítáni bez rozdílu, nebojte se prosím přijít. Vězte, že cvičit pro poloprázdný sál je pro každou lektorku smutné, nehledě na finanční stránku provozu studia. 

 

Srdečně vám děkujeme za přízeň a moc se těšíme brzy zase na viděnou. ????

Za tým studia Nebe na Zemi,

Iva*

publikováno 30. 12. 2021
VÍCE
Jóga Chrudim

Dočasné zástupy na lekcích s Ivou kvůli karanténě

Milí přátelé,

 

od 22.11. mě čeká covid karanténa. Jsem nemocná, ale ne nijak vážně. Na následujících 14 dní jsem upravila rozvrh a lektorky Zuzka, Gabča a Julie mi velmi vyšly vstříc se záskoky za některé mé lekce. Nyní prosím vás všechny, kteří rádi cvičíte jógu, abyste i nadále na lekce chodili. Pokud mi chcete skutečně pomoci, běžte prosím na lekce i s jinou lektorkou! Nečerpám nemocenskou a pokud návštěvnost bude závislá pouze na mé osobě, ztráta bude o to bolestnější, než jaká už nyní je díky vládním omezením. Spoléhám na vaši moudrost a těším se ještě před Vánoci na viděnou. ???? Iva

publikováno 21. 11. 2021
VÍCE
NOVĚ Skupinové cvičení s fyzioterapeutkou

NOVĚ Skupinové cvičení s fyzioterapeutkou

Cvičení s tou nejbáječnější a nejveselejší fyzioterapeutkou máme tak rádi, že už nám nestačí jen semináře, ale chceme cvičit do hloubky a pravidelně! Na výživnou dvouhodinovku s Vendy se můžete těšit v sobotu 27. listopadu a ještě jednou v sobotu 11. prosince vždy od 9 do 11 hodin. Rezervace zde: https://www.joga-chrudim.cz/

 

Cena: 300,-Kč

publikováno 10. 11. 2021
VÍCE
Kurz výtvarné meditace se Sri Yantrou

Kurz výtvarné meditace se Sri Yantrou

!!!PRO NEMOC ZRUŠENO!!!

publikováno 5. 11. 2021
VÍCE
Ženský svět

Ženský svět

Jemnost, Láska, Křehkost, Síla, to vše a mnohem více by mohlo být synonymem slova Žena. Pojďme znásobit jmenované, pojďme společně prožít své různé stránky, naladit se samy na sebe i vzájemně se všemi ostatními.

publikováno 25. 10. 2021
VÍCE
VOŇAVÁ JIN JÓGA Workshop

VOŇAVÁ JIN JÓGA Workshop

Dopřejte si pohlazení těla i duše - to je jinová jóga doplněná o jemné působení aromaterapie. 

Pět elementů. Pět vůní. Pět emocí. 

publikováno 16. 9. 2021
VÍCE
Principy zdravého pohybu s fyzioterapeutkou

Principy zdravého pohybu s fyzioterapeutkou

Na říjen jsme si pro vás připravili další minikurz s báječnou, velmi zkušenou fyzioterapeutkou a lektorkou Vendulou Vrbovou

 

publikováno 15. 9. 2021
VÍCE