Akce a aktuality

Babajiho pozdrav slunci

Babajiho pozdrav slunci

Hola hola, Babajiho pozdrav slunci volá!  Přijďte se naučit modlitbu vděčnosti v pohybu. Prastaré jógové pozice a mantry propojené do jednoduché sekvence vám pomohou vybudovat si sílu, pozitivní tok energie a projasnit mysl.

publikováno 25. 10. 2019
VÍCE
KURZ: Obličejová jóga

KURZ: Obličejová jóga

Přidejte se ke spokojeným ženám jakéhokoliv věku a naučte se, jak si udržet mladistvý vzhled a vypadat dobře i bez plastického chirurga a botoxových injekcí. Obličejová jóga je nejpřirozenějším způsobem a účinnou metodou, jak zjemnit vrásky, zformovat a zpevnit tváře i kontury obličeje, zpevnit povislá horní víčka a mnoho dalšího. Proč myslíte, že vévodkyně Kate a Meghan vypadají tak skvěle...jejich tajnou zbraní je právě obličejová jóga. :-)

publikováno 23. 10. 2019
VÍCE
Den inspirace - dojmy

Den inspirace - dojmy

Ve fotogalerii najdete povídání o tom, jaký byl třetí den inspirace a samorřejmě nechybí ani fotografie. 

Na příští rok pro Vás chystám Den inspirace o veganských hamburgerech…tedy karbanátky a placičky na mnoho způsobů, všelijaké dipy a k tomu pečení housek a to jak klasických s lepkem, ale i plně bezlepkových. Už teď se těším na další tvořivé zážitky, Iva* 

publikováno 22. 10. 2019
VÍCE
Víkend: Cesta do nitra

Víkend: Cesta do nitra

Také máte někdy chuť schovat se před světem, zalézt si do klidu a chvilku nemuset nic řešit? Mám pro Vás malý únik z každodenní reality do pohádkového prostředí roubenky na Pasekách - srdečně Vás zvu krátký výlet do svého nitra.

publikováno 16. 10. 2019
VÍCE
Den plný chutí a inspirace

Den plný chutí a inspirace

Milé ženy, potřetí a letos naposledy Vás zvu do naší Petříkovské kuchyně, tentokrát provoněné podzimní atmosférou. :-) Menu jsem sestavila z našich oblíbených podzimních pochoutek, které zahřejí a zasytí. Na vegetariánském vaření mne baví jednoduchost, rychlost a úžasná pestrost chutí, která potěší nejen břicho, ale lahodí i oku. Téma, které nás dnem bude provázet, zní "Životní styl a jak se naladit na svou jedinečnost". Na závěr se již tradičně rozloučíme OM Chantingem.

publikováno 3. 10. 2019
VÍCE
SEMINÁŘ: Jóga s asistencí

SEMINÁŘ: Jóga s asistencí

Přijďte zažít lekci, při které každý Váš pohyb, od základního rovného postavení, předklonů i rovnovážných pozic, bude doveden k dokonalosti. Každá pozice získá s individuální asistencí nový rozměr. Zjistíte, jak přesně a správně lze pozici zaujmout a tento poznatek si přenesete do vašich pravidelných lekcí. Navíc je to s lektorkou Zuzkou skvělá zábava. :-)

publikováno 1. 10. 2019
VÍCE
ŠRÍ JANTRA - Meditace malováním

ŠRÍ JANTRA - Meditace malováním

POSVÁTNÁ GEOMETRIE BOŽSKÉ MATKY

Při brouzdání v rozvrhu jste si možná už všimli této krásné novinky.  Meditace může mít mnoho podob - třeba se zavřenýma očima jako védská meditace, skupinová, aktivní jako při zpívání OM Chantingu, nebo právě tvořivá jako malování. Ráda bych Vám vyprávěla krátký příběh o tom, jak jsem se vlastně dostala k vedení kurzů meditací malovaním Šrí Jantry a rovnou Vás na ně pozvala.

publikováno 26. 9. 2019
VÍCE
Jóga Chrudim

Teen jóga pro dívky

Máte doma dceru ve věku 11 až 15 let, kterou už nebaví dětské hry a ráda by vyzkoušela něco nového? Přesně pro tyto mladé dámy nachystala Lucka lekci, kde si holky nejen zacvičí, ale také si popovídají, zasmějí se, posdílí starosti i radosti a v bezpečném prostředí naváží nová přátelství. Přijďte Teen jógu vyzkoušet, lekce jsou otevřené za jednorázovou cenu 120,-Kč. Těšíme se, Iva a Lucie*

publikováno 24. 9. 2019
VÍCE
Nový ceník

Nový ceník

Přípravy na novou sezónu jsou v plném proudu.  Co bylo možné šoupnout do pračky, nebo do čistírny už je zpět na svém místě, police jsou vytřené, podlahy umyté. Rozšiřujeme i místa k sezení v recepci, na cestě jsou nové podložky a přibude ještě jedna nová pomůcka na cvičení, kterou si nechám jako překvapení.  Snažíme se stále maximálně zvyšovat pohodlí a pohodu a právě z toho důvodu jsme letos navýšili jednorázovou cenu lekce na 130,-Kč i permanentky na 1000,-Kč za 8 lekcí. Věříme, že se u nás stále budete cítit nebesky a za týden už na viděnou. Iva*

publikováno 27. 8. 2019
VÍCE
Jóga Chrudim

AKTUALIZOVANÝ podzimní rozvrh

Podzimní rozvrh prošel za prvních 14 zářijových dní několika drobnými změnami. Věřím, že si v něm najdete tu správnou lekci i lektorku. :-)

publikováno 15. 8. 2019
VÍCE