Akce a aktuality

MINIKURZ Lunární jógy

MINIKURZ Lunární jógy

Milé ženy, připravili jsme pro vás další Minikurz, tentokrát zaměřený na hormonální rovnováhu pomocí něžného, kreativního poznávání ženského těla skrze Lunární jógu s lektorkou Věrou Pochobradskou.

publikováno 14. 2. 2019
VÍCE
MINIKURZ Jógové pozice do hloubky

MINIKURZ Jógové pozice do hloubky

Kurz pro všechny jógové nadšence, který odhalí správnou techniku bezpečných předklonů, záklonů a stojů na hlavě. Zjistíte, jak v pozicích dobře dýchat a jak si můžeme navzájem asistovat. Ale hlavně si skvěle zacvičíte! :-) Tři ucelené lekce s Terezou Šnapkovou pro mírně pokročilé a pokročilé jogíny.

publikováno 22. 1. 2019
VÍCE
Jóga Chrudim

Poznej, prociť a procvič své pánevní dno

Seminář s fyzioterapeutkou Vendulou Pospíšilovou pro ženy každého věku, které trpí únikem moči, bolestivou menstruací, jsou těhotné, po porodu, mají rozestup břišních svalů, trpí bolestmi bederní páteře, nebo jen chtějí objevit velmi důležitou část svého těla.

publikováno 22. 1. 2019
VÍCE
Beseda s Natálií Tothovou

Beseda s Natálií Tothovou

"Dlouho měl můj svět pouze dvě barvy – černou a bílou. Jako poloviční Romka a sexuální oběť jsem si dlouho pokládala otázku, zda mohu být někdy šťastná?" říká Natálie, která se i přes své nelehké dětství stala šťastnou a úspěšnou ženou. Je lektorkou Terapií hrou a pod jejím vedením objevilo svou vitřní sílu a radost ze života již několik stovek žen i mužů. Přijďte se inspirovat a zjistit, že kažkou překážku lze překonat a každý problém vyřešit. 

publikováno 21. 1. 2019
VÍCE
Jin jóga s muzikoterapií

Jin jóga s muzikoterapií

Je zima a tedy nejlepší čas se při neděli pěkně protáhnout, potom se pořádně vyležet a nakonec si dát šálek teplého čaje. Jin jóga spojená s muzikoterapií to je jedinečný ozdravný zážitek s Julií Smejkalovou.

publikováno 17. 1. 2019
VÍCE
Minikurz Jógových základů

Minikurz Jógových základů

Minikurz Jógových základů je pro všechny, kteří s jógou začínají, nebo zatím lekce jógy navštěvovali jen občasně a chtějí se lépe naučit techniku pozic a dechuČeká vás několika hodinová praxe, kdy získáte základní znalosti a dovednosti jógového minimaKurz je vhodný i pro mírně pokročilé, kteří si chtějí svoji dosavadní praxi upřesnit. 

publikováno 3. 1. 2019
VÍCE
Jóga Chrudim

Nový rozvh a nová pravidla rezervací

Milí příznivci studia Nebe na Zemi,

 

na obrázku níže naleznete aktualizovaný rozvrh na zimní období a nová pravidla rezervací. Ve čtvrtek nově přibyla Power jóga se Zuzkou a já přidávám ještě jednu lekci pro Zdravá záda ve středu večer. Muži jsou vítáni na všech otevřených lekcích a jsem ráda, že vás je na lekcích čím dál tím více. :-) 

publikováno 19. 12. 2018
VÍCE
Jóga Chrudim

DNES ZRUŠENA JÓGA PRO DĚTI!!!

Milé maminky, kvůli nemoci lektorky Lucie dnes bohužel rušíme lekci jógy pro děti. Zameškanou lekci bude možné nahradit v lednu. Děkujeme za pochopení a těšíme se 27.11. zase na viděnou. Pěkný den, Iva*

publikováno 13. 11. 2018
VÍCE
Jóga Chrudim

Video z povídání o Védské meditaci

Co je to vlastně ta Védská meditace? Využili jsme dnes s Tim Mitchell moderní technologie a úvodní povídání jsme vysílali ze studia Nebe na Zemi živě. Po rozkliknutí aktuality najdete video v odkazu níže...pěkné podívání přejeme  

publikováno 6. 11. 2018
VÍCE
OSHO Kundalini meditace

OSHO Kundalini meditace

Dnešní svět je plný informací, které nás zahlcují, jsme pod tlakem a stres se ukládá v těle. Dynamická meditace je výbornou možností, jak vytřást a vytančit z těla vše nepotřebné a nefunkční. Výsledkem je klidná mysl a úžasně uvolněné tělo. Zažijte na vlastním těle OSHO Kundalini meditaci. :-)

publikováno 29. 10. 2018
VÍCE