Akce a aktuality

Víkendový kurz: Hormonální jógová terapie

Víkendový kurz: Hormonální jógová terapie

Dlouho jste se na hormonální jógu ptaly, tedy mám pro Vás skvělou zprávu, milé ženy. Do Chrudimi za námi přijede a naučí nás celou sestavu jedna z nejzkušenějších lektorek této techniky v Čechách - Hanka Suberová. Zaškrtněte si v diáři víkend 14. a 15. září a rezervujte si místo včas...už teď se těšíme na začátek nové jógové sezóny v Nebi. :-)

publikováno 30. 5. 2019
VÍCE
Přednáška: Indie, cesta za duchovním poznáním

Přednáška: Indie, cesta za duchovním poznáním

V úterý 11. června od 17:15 do 18:45 se spolu semnou můžete ještě jednou krátce vydat do Indie a to při cestopisném povídání s fotoprojekcí.

publikováno 28. 5. 2019
VÍCE
Spuštěna rezervace na kurz Védské meditace

Spuštěna rezervace na kurz Védské meditace

Přátelé, je to tady - registrace na kurz meditace s Timem je spuštěna! :-) Přihlašovat se můžete ZDE: https://www.joga-chrudim.cz/

publikováno 21. 5. 2019
VÍCE
Védská meditace - video

Védská meditace - video

Co je to vlastně ta Védská meditace a proč ji pořád připomínám a tolik ji propaguji? Pravidelná meditace je totiž klíčem ke změně světa. Je nutné rozšířit vědomí lidstva, posílit soucit a lásku. Jakmile jednotlivci začnou sami v sobě cítit klid, pokoj, mír a lásku, promítne se postupně tato realita do vnějšího světa. Naše mysl je stejně uspěchaná a neklidná jako okolní svět. Je na čase si tuto paralelu přiznat a vzít do rukou svůj díl zodpovědnosti. Nastal čas, abychom žili naplněný a šťastný život. Navíc je nyní ten nejlepší čas, začít střádat penízky na podzimní kurz. Přečtěte si o Védské meditaci více, podívejte se na video a uvidíte, jestli vás zalechtá v břiše touha po poznání. :-)

publikováno 4. 4. 2019
VÍCE
Den plný chutí a inspirace - poprvé

Den plný chutí a inspirace - poprvé

Milé ženy, dovolte mi, pozvat Vás v sobotu 18. května do mé kuchyně. :-) Často se mě ptáte, co vlastně jím, když nejím maso a já bych Vás ráda inspirovala jednoduchou a nesmírně chutnou vegetariánskou kuchyní. Berte to jako možnost obohatit stávající jídelníček a naučit se něco nového. :-) Nebudeme ale celý den jen vařit. Odpoledne nás čeká obsáhlé téma bezodpadové domácnosti. Nabídnu Vám můj pohled na svět, ráda uslyším, jak to máte u Vás doma a věřím, že si spolu užijeme skutečně pestrý den plný inspirace a nových podnětů.

publikováno 3. 4. 2019
VÍCE
Den plný chutí a inspirace - podruhé

Den plný chutí a inspirace - podruhé

Milé ženy, dovolte mi, Vás znovu pozvat v sobotu 15. června do mé kuchyně. :-) Opět budeme vařit bezlepkově a seminář bude jen velmi volně navazovat na první část z května. Můžete se tedy přihlásit i jako úplný začátečník. Kdysi i pro mě bylo těžké vařit chutně bez masa, neuměla jsem si představit, co mohu jíst jiného a už vůbec ne, jak to zkombinovat do jídla, ze kterého budu mít ten největší požitek. Ale od té doby jsem objevila mnoho kouzel a triků, o které bych se s Vámi ráda podělila. Navíc je dnes lepek velkým strašákem a tak není a škodu mít v zásobě další variace jídel. :-)

publikováno 3. 4. 2019
VÍCE
Úplňkový OM Chanting ve čtvrtek 21.3.

Úplňkový OM Chanting ve čtvrtek 21.3.

Na vědomost se dává, že se ve čtvrtek 21.3. ve 20:30, v den úplňku a jarní rovnodennosti, připojíme k celosvětovému OM Chantingu se záměrem: "OCHRANA A PÉČE O MATKU ZEMI, VŠECHNA ZVÍŘATA A ŽIVÉ TVORY". Cítíte-li se být podporovatelem světla a pozitivity ve světě, pak spojme své hlasy a oslavme přerod tmy ve světlo společně. ♥ S láskou, Iva*
Více informací a registrace zde: https://www.joga-chrudim.cz/public/lekce/?id_lekce=13

publikováno 18. 3. 2019
VÍCE
Jin jóga s muzikoterapií

Jin jóga s muzikoterapií

Chladné jarní večery stále ještě vybízejí k zachumlání...přijďte se jednu takovou neděli nejprve pěkně protáhnout, potom se pořádně vyležet a nakonec si dát šálek teplého čaje. Jin jóga spojená s muzikoterapií to je jedinečný ozdravný zážitek s Julií Smejkalovou.

publikováno 12. 3. 2019
VÍCE
Video záznam z besedy s Natálií Tothovou

Video záznam z besedy s Natálií Tothovou

Možná Vás zajímá, jaká byla beseda s Natálií Tothovou. Podívejte se do Fotogalerie, kde si můžete přečíst krátké povídání a prohlédnout fotky. :-) Celý večer jsme také natáčeli a záznam je možné shlédnout na YouTube kanále Natálie: Deník Natálie Tothové, nebo na odkazech níže:

 

Záznam z besedy 2. část.

Záznam z besedy 3. část.

publikováno 28. 2. 2019
VÍCE
Rezervace na kurzy jógy pro děti

Rezervace na kurzy jógy pro děti

Milé maminky, je spuštěna rezervace míst na kurzy dětské jógy. Stačí v rozvrhu překlikat až na 5. března a vytvořit rezervaci na uzavřený kurz. Platba kurzu je možná na první lekci v hotovosti, nebo převodem na účet 7556475177/5500 a do poznámky uvést Vaše celé jméno. Děkuji za spolupráci a těšíme se s Luckou na viděnou. :-) 

publikováno 19. 2. 2019
VÍCE