Akce a aktuality

Jóga Chrudim

KONEC STUDIA A ROZLOUČENÍ

Milí přátelé,
 
přiblížilo se uzavření studia Nebe na Zemi. Dovolte mi poděkovat vám všem za přízeň a za podporu. Když se ohlédnu zpět, musím uznat, že tuto životní etapu jsem si moc užila především díky vám! ????
 
S radostí vám mohu napsat, že prostory studia si pronajme Iva Knajfl a přesune do nich své pole dance studio Emotion. Z recepce se stane druhý sál, ve kterém se bude už od dubna cvičit i jóga! Minimálně do prázdnin se tedy dál můžete potkávat na lekcích pilátes s Gabčou a na lekcích jógy s Verčou, Terkou a i se mnou. ???? Rezervace na lekce si nově musíte zajistit zde: http://poledance-chrudim.cz/rezervacni-system/

publikováno 16. 3. 2023
VÍCE
HORMONÁLNÍ JÓGOVÁ TERAPIE - přihlašování na březen 2023

HORMONÁLNÍ JÓGOVÁ TERAPIE - přihlašování na březen 2023

Milé ženy, 

 

poslední kurz Hormonální jógové terapie s naší oblíbenou lektorkou Hankou Suberovou se bude konat hned první víkedn v březnu. Kurz už je vypsaný v rozvrhu a je možné se přihlašovat. ????

 

Rezervace: https://www.joga-chrudim.cz/

publikováno 4. 3. 2023
VÍCE
Lekce s fyzioterapeutkou Vendy v lednu a v únoru

Lekce s fyzioterapeutkou Vendy v lednu a v únoru

Báječná fyzioterapeutka Vendy nabízí v Nebi své poslední lekce. Neváhejte a přijďte se naučit, jak lépe ovládat své tělo, aby vám v něm bylo dobře. 

 

  • pátek 13.1. od 17 do 19h - Pánevní dno základy
  • sobota 14.1. od 9 do 11h - Pánevní dno pokračování
  • sobota 4.2. od 9 do 11h - Lymfa a tělo
  • sobota 25.2. od 9 do 11h - Jemné cvičení do hloubky

Registrace: https://www.joga-chrudim.cz/

Cena jednotlivých výše uvedených lekcí je 390,-Kč.

publikováno 13. 1. 2023
VÍCE
Cvičení s fyzioterapeutkou - zdravý pohyb

Cvičení s fyzioterapeutkou - zdravý pohyb

Pracujete u počítače? 

Bolí Vás z práce tělo?

Máte pocit, že jste strnulí, zatuhlí?

Cvičíte si doma, nebo ve skupině, ale máte pocit, že to není ono?

Jestliže jste odpověděli ano alespoň na jednu z těchto otázek, je tato lekce určena právě vám. Průvodkyní vám bude velmi zkušená fyzioterapeutka a lektorka Vendula Vrbová

publikováno 10. 12. 2022
VÍCE
Jemné cvičení a ženské rozmazlování

Jemné cvičení a ženské rozmazlování

Chladný listopad přímo vybízí k zachumlání se a k rozmazlování. Milé ženy, rády bychom vás pozvaly na setkání, kde budeme opečovávat a rozmazlovat něžnou ženskou energii. 

Čeká nás jemné cvičení, lahodné občerstvení, milé povídání a nakonec tvořivá meditace s vybarvováním posvátné geometrie Sri Yantry. Více než na aktivitu zaměříme celý program na relaxaci, hloubkové uvolnění, propojení se sebou a s Božskou Matkou. 

publikováno 26. 11. 2022
VÍCE
MINIKURZ Základy jógových pozic

MINIKURZ Základy jógových pozic

Minikurz určený všem začátečníkům a zvědavcům, kteří se zamilovali do jógy a chtějí se dozvědět více o technice provedení základních pozic. 

publikováno 18. 11. 2022
VÍCE
Ženský svět na téma: STAŘENA

Ženský svět na téma: STAŘENA

Tak jako se země ukládá ke spánku, zpomaluje a zklidňuje celý svůj chod, tak i naše setkávání dospívají do své konečné fáze. Závěrečný ženský kruh, spojený s poslední fází menstruačního cyklu, s menstruačním krvácením, je spojený s obdobím Stařeny, s obdobím Temné kouzelnice.

publikováno 11. 11. 2022
VÍCE
Lymfa a tělo - cvičení s fyzioterapeutkou

Lymfa a tělo - cvičení s fyzioterapeutkou

V tomto semináři se podíváme na vše, kde pohybový systém souvisí s imunitou. Pro měsíc listopad je to téma více než vítané a aktuální. 

publikováno 5. 11. 2022
VÍCE
Pánevní dno - cvičení s fyzioterapeutkou

Pánevní dno - cvičení s fyzioterapeutkou

Ve spolupráci s báječnou lektorkou a velmi zkušenou fyzioterapeutkou Mgr. Vendulou Vrbovou jsme pro vás připravily dvě lekce speciálně zaměřené na oblast  pánevního dna. Můžete si vybrat základy, pokračování nebo se zúčastnit obou lekcí.

publikováno 5. 10. 2022
VÍCE
Ženský svět na téma: MATKA

Ženský svět na téma: MATKA

Se slovem matka jsme všechny úzce spjaté. Ať už se jedná o náš vztah s vlastní matkou, její vztah k nám, nebo roli nás samotných jako matek. Se slovem matka máme spojené různé prožitky, pocity a postoje. Pojďme se setkat a během jemných cvičení odhalit a poté s laskavostí sdílet, co je v nás.

publikováno 13. 9. 2022
VÍCE