12. 3. 2019

Jin jóga s muzikoterapií

Jin jóga s muzikoterapií

Chladné jarní večery stále ještě vybízejí k zachumlání...přijďte se jednu takovou neděli nejprve pěkně protáhnout, potom se pořádně vyležet a nakonec si dát šálek teplého čaje. Jin jóga spojená s muzikoterapií to je jedinečný ozdravný zážitek s Julií Smejkalovou.

Jin jóga pravděpodobně existuje již několik tisíc let. Dříve bylo ásan méně, ale zůstávalo se v nich déle, šlo se více do hloubky. Jin jóga propojuje moudrost jógy a znalost meridiánů. Sestava je vytvořená tak, aby harmonizovala tok energie ve všech základních meridiánech, v pozicích zůstáváme několik minut. Cvičení odbourává energetické bloky, vyživuje klouby, hloubkovým napětím fasciové tkáně stimuluje čištění těla a jeho hydrataci. 

 

Celostní muzikoterapeutická relaxace – léčení zvukem, hlasem, zpěvem. Vibrace nástrojů s přirozeným laděním (bubny, didgeridoo, fujarka, brumle, tibetské mísy, gong, ústní harfa) mají hloubkový harmonizační a očistný účinek na celou lidskou bytost. 

 

Struktura večera:

krátká čchi-kungová rozcvička  

jin jóga
muzikoterapeutická relaxace  

čaj a sdílení  

 

S sebou pohodlné oblečení. Deky na přikrytí při relaxaci (polštářek na oči) a podložky jsou volně k dispozici, ale můžete si přinést vlastní.

 

Neděle 14. dubna od 17:30 do 20 hodin

Vstupné 250,-Kč

Místo je plně zamluveno až po uhrazení celé částky a to buď v hotovosti na recepci studia, nebo převodem na účet 7556475177/5500 - do poznámky prosím napište název semináře a vaše jméno.

Rezervace: https://www.joga-chrudim.cz/

 

Storno podmínky:

splatnost je 5 dní, potom bude rezervace zrušena a místo poskytnuto dalším zájemcům

při zrušení účasti na semináři více než 7 dní před jejím začátkem, bude klientovi vrácena celá částka

při zrušení účasti na semináři méně než 7 dní a více než 2 dny před začátkem, bude klientovi vrácena polovina částky

při zrušení účasti na semináři méně než 2 dny před jejím začátkem nebude klientovi vyplacena žádná náhrada

při neúčasti klienta na semináři lze platbu převést na náhradníka, kterého si klient sám obstará