21. 5. 2019

Kurz Védské meditace

Kurz Védské meditace

Přátelé, je to tady - registrace na kurz meditace s Timem je spuštěna! :-) Přihlašovat se můžete ZDE: https://www.joga-chrudim.cz/

Co je to vlastně ta Védská meditace a proč ji pořád připomínám a tolik ji propaguji? Pravidelná meditace je totiž klíčem ke změně světa. Je nutné rozšířit vědomí lidstva, posílit soucit a lásku. Jakmile jednotlivci začnou sami v sobě cítit klid, pokoj, mír a lásku, promítne se postupně tato realita do vnějšího světa. Naše mysl je stejně uspěchaná a neklidná jako okolní svět. Je na čase si tuto paralelu přiznat a vzít do rukou svůj díl zodpovědnosti. Nastal čas, abychom žili naplněný a šťastný život. Navíc je nyní ten nejlepší čas, začít střádat penízky na podzimní kurz. Přečtěte si o Védské meditaci více, podívejte se na video a uvidíte, jestli vás zalechtá v břiše touha po poznání. :-)

Člověk je schopný udělat změnu pouze pokud má na ni dostatek energie a dostatek informací. Meditace rozšiřuje vědomí, tedy rozšiřuje informační pole a nemusíme k tomu nutně sledovat jen zprávy a číst noviny. Zárověň utišuje mysl a tak energii, kterou vkládáme do zbytečného přemýšlení nad nesmysly, potom můžeme využít efektivněji a navíc se cítíme i více odpočinutí. Védská meditace není ezoterika, aby fungovala jen ve správném naladění a podmíkách. Je to spolehlivá technika, která funguje vždy a pro každého. Tak jako prášek do pečiva pomůže upéct bábovku, tak Védská meditace uklidňuje mysl. Procest se jednoduše stane, pokud je meditace správně vyučována. Nejzkušenějším učitelem Védské meditace v Evropě je u nás hostující australan Tim Mitchell. Loni jsme s Timem využili moderní technologie a úvodní povídání jsme vysílali ze studia Nebe na Zemi živě. Na záznam se můžete podívat po rozliknutí uvedeného odkazu:

 

ODKAZ NA VIDEO O VÉDSKÉ MEDITACI