1. 10. 2019

SEMINÁŘ: Jóga s asistencí

SEMINÁŘ: Jóga s asistencí

Přijďte zažít lekci, při které každý Váš pohyb, od základního rovného postavení, předklonů i rovnovážných pozic, bude doveden k dokonalosti. Každá pozice získá s individuální asistencí nový rozměr. Zjistíte, jak přesně a správně lze pozici zaujmout a tento poznatek si přenesete do vašich pravidelných lekcí. Navíc je to s lektorkou Zuzkou skvělá zábava. :-)

Projdeme jednotlivé asány, jednoduché i ty složitější a navzájem si budeme dopomáhat k jejich přesnému provedení. Díky cvičení ve dvou, či ve třech nebude přehlédnuta žádná drobnost, kterou je možné vylepšit, poupravit, ani místo, kde je možné pozici prohloubit. Zároveň se i Vy stanete na krátkou chvíli lektorem a budete si moci sami vyzkoušet, jak důležité je dbát na každý detail - postavení pánve, rukou, páteře. Rovnovážné pozice se zavřenýma očima Vás obohatí o niterný prožitek a díky dopomoci budou snáze proveditelné. Otevírání pánve bude díky šetrné asistenci hlubší, intenivnější a trvalejší. Přijďte se svým partnerem, s kamarádkou, přijďte sami a zažijte podobný luxus, jakým je soukromá hodina jógy.

 

KDY: neděle 15. listopadu od 15:30 do 18:30

Cena: 400,-Kč  -  Místo je plně zamluveno až po uhrazení celé částky v hotovosti na recepci, nebo převodem na účet 7556475177/5500 s poznámkou "Asistence + jméno". Splatnost je 5 dní od přihlášení, potom bude rezervace zrušena a místo poskytnuto dalším zájemcům. 

 

Registrace: https://www.joga-chrudim.cz/

 

Storno podmínky:
  • zrušení účasti na semináři více než 10 dní před jejím začátkem, bude klientovi vrácena celá částka
  • zrušení účasti na semináři méně než 10 dní a více než 4 dny před začátkem, bude klientovi vrácena polovina částky
  • zrušení účasti na semináři méně než 4 dny před jejím začátkem nebude klientovi vyplacena žádná náhrada
  • při neúčasti klienta na semináři lze platbu převést na náhradníka, kterého si klient sám obstará