23. 10. 2019

KURZ: Obličejová jóga

KURZ: Obličejová jóga

Přidejte se ke spokojeným ženám jakéhokoliv věku a naučte se, jak si udržet mladistvý vzhled a vypadat dobře i bez plastického chirurga a botoxových injekcí. Obličejová jóga je nejpřirozenějším způsobem a účinnou metodou, jak zjemnit vrásky, zformovat a zpevnit tváře i kontury obličeje, zpevnit povislá horní víčka a mnoho dalšího. Proč myslíte, že vévodkyně Kate a Meghan vypadají tak skvěle...jejich tajnou zbraní je právě obličejová jóga. :-)

Obličejová jóga je kombinace obličejového cvičení, masáže, relaxace a uvolnění mysli i těla. Díky tomu kožní buňky získají kyslík, živiny, rozhýbe se lymfa, stimuluje se obnova buněk, svalová a vazivové vlákna zůstávají déle ve formě a udržuje se elasticita kůže.
 

Na kurzu se dozvíte a naučíte:
- Jak zpomalit proces stárnutí a nastartovat regeneraci svalů.

- Jak posílit ochablé svaly a vyrovnat svalovou asymetrii v obličeji. 

- Jak se zbavit vrásek a otoků pod očima a vypadat dobře.

- Jak se zbavit dvojité brady a zeštíhlit krk.
- Jak často a co cvičit.

- Jednoduchou sestavu pro celý obličej na každý den.
- Přehledné instruktážní kartičky do kabelky.
- Individuální diagnostika s doporučením vhodných cviků právě pro vás.
- Spoustu legrace. :-)
 
Po absolvování kurzu máte možnost se 1x do měsíce spojit přes skype s lektrokou a společně si zacvičit – zopakovat si celou naučenou sestavu obličejové jógy, rozcvičku i masáž. Budete-li chtít, v pokračovacích kurzech se můžete naučit další cviky na problémové partie i jednoduchou a účinnou omlazující masáž baňkami.
 
KDY:  neděle 1. prosince od 9 do 12:30 hodin
 
Cena kurzu:  1 200,-Kč  -  Místo je plně zamluveno až po uhrazení celé částky v hotovosti na recepci, nebo převodem na účet 7556475177/5500 s poznámkou "OJ + jméno". Splatnost je 5 dní od přihlášení, potom bude rezervace zrušena a místo poskytnuto dalším zájemcům. Viz. storno podmínky níže.

 
Marcela Švadlenková je módní terapeutka a koučka žen, které chtějí prožít život naplno. Učí ženy, jak objevit vnitřní krásu a projevovat ji navenek, jak se cítit dobře ve svém těle i obličeji, jak o sebe pečovat bez ohledu na věk a postavu. Obličejová jóga  - metoda přirozeného omlazení obličeje ji nadchla před několika lety a poctivě cvičila. Protože výsledky začaly být vidět a lidé se začali ptát, jak to dělá, že tak dobře vypadá, rozhodla se zprostředkovat tuto možnost i ostatním. Absolvovala Face yoga institut, složila zkoušky a stala se lektorkou.  

  

Storno podmínky:
  • zrušení účasti na kurzu více než 10 dní před jeho začátkem, bude klientovi vrácena celá částka
  • zrušení účasti na kurzu méně než 10 dní a více než 4 dny před začátkem, bude klientovi vrácena polovina částky
  • zrušení účasti na kurzu méně než 4 dny před jeho začátkem nebude klientovi vyplacena žádná náhrada
  • při neúčasti klienta na kurzu lze platbu převést na náhradníka, kterého si klient sám obstará