11. 6. 2020

Nebeská pozvánka a nové fotky studia

Nebeská pozvánka a nové fotky studia

Jeho obrázek vídáte vždy, když přijdete na lekci jógy, je ochráncem studia a mým duchovním učitelem - Šrí Svámí Vishwananda. Co kdybyste Ho mohli vidět naživo z pohodlí svého domova?  Zažijte Jeho Daršan (osobní požehnání). 

Je to překrásný zážitek, při kterém se Guruji zadívá hluboko do vašich očí, hluboko do vašeho nitra a pomůže vám  ucítit tu bezbřehou lásku a bezdůvodnou spokojenost, kterou v sobě všichni nosíme a která v nás dřímá. Požehnání osvíceného Mistra z nás snímá tíhu starostí, uzdravuje niterná zranění a bolesti duše, dodává vnitřní sílu a projasňuje životní cestu. V této zmatené době je Jeho požehnání díky online přenosu dostupné skutečně všem a věřte mi, funguje i na dálku přes obrazovku počítače, protože vědomí nezná žádná omezení.  Stačí se registrovat na webových stránkách, nainstalovat si aplikaci Zoom a v úterý 16.6. od 18 hodin si užít půl hodinku s Božstvím třeba s celou rodinou - záleží, kolik se vás dokáže poskládat před kameru počítače.  A pokud doma nemáte klid, přijďte za námi do studia a zažijme Daršan společně. Potřebujete-li se na cokoliv zeptat, zavolejte, nebo napište, ráda vaše otázky zodpovím.  Využijme tuto jedinečnou příležitost a slibuji, že to bude nádherný, láskyplný zážitek, který pohladí vaše nitro. 

  

A ještě dvě malá oznámení...

První zní, že od 15.6. navyšujeme kapacitu lekcí na 14 osob a přidáváme lekce na přelomový týden června a července. V týdnu od 6.7. si dáme pauzu a třeba se uvidíme zase u nás na zahradě. Další červencové týdny bychom rádi ve studiu dál cvičili, ale uvidíme, jaké bude počasí a jak dýchatelno bude v sále a také jaký bude váš zájem...nicméně to určitě vyzkoušíme. 

 

Druhým oznámením vás lákám do fotogalerie - studio je po uzavření jako nové a proto si zasloužilo i nové fotky...jak se vám líbí? Myslím, že se nám hooodně povedly.