11. 8. 2020

ZMĚNA TERMÍNU - Minikurz: Základy jógových pozic

ZMĚNA TERMÍNU - Minikurz: Základy jógových pozic

Možná jste právě začali chodit na lekce jógy a možná už nějakou dobu lekce navštěvujete, ale chtěli byste se v pozicích více zdokonalit...pak právě vám je určen Minikurz Základy jógových pozic, kde se dozvíte více nejen o technice provedení základních pozic, ale také o principech zdravého pohybu.

Podrobně se totiž podíváme na pozice, se kterými se setkáte na každé lekci jógy a ukážeme si, jak je provádět bezpečně a s maximálním účinkem pro tělo - pes s hlavou nahoru, pes s hlavou dolů, jógový klik, kobra, bojovníci, rotace, záklony a obrácené pozice. Ukážeme si klíč k balančním pozicím a to nejen ve stoje, ale také na rukách. Povíme si, proč je tak důležitá osa těla a jakou roli v tom hraje postavení pánve, dobrá opora a plný dech. První neděle bude věnován ose těla, ukážeme si, jak se v pozicích dobře srovnat, na co si dát pozor, jak se správně opřít, jak zapojit svaly a neviset jen v kloubech a vazech. Druhou neděli si podrobně projdeme všechny základní pozice a využijeme v nich základní principy zdravého pohybu, které jsme se naučili v předchozí lekci. Poslední neděli vše poctivě zopakujeme a budeme se věnovat plnému dechu, plynutí pohybu a meditaci v pohybu. Součástí každé lekce bude samozřejmě také zasloužená relaxace. 

 

Vhodné pro všechny začátečníky i mírně pokročilé. Kapacita je omezena pouze na 12 osob - bude tedy dostatečný prostor a čas na všechny zvídavé otázky, včetně mojí osobní asistence v jednotlivých pozicích. Těším se na společný jógový čas, Iva*

 

Neděle 1.; 8. a 15. listopadu od 17:30 do 19:40 hodin

Cena: 1 200,-Kč

Registrace: https://www.joga-chrudim.cz/

Místo je plně zamluveno až po uhrazení celé částky do 5 dnů od přihlášení a to buď v hotovosti na recepci studia, nebo převodem na účet 7556475177/5500 - do poznámky prosím napište název semináře a vaše jméno.

 

Storno podmínky:

splatnost je 5 dní, potom bude rezervace zrušena a místo poskytnuto dalším zájemcům

při zrušení účasti na semináři více než 7 dní před jejím začátkem, bude klientovi vrácena celá částka

při zrušení účasti na semináři méně než 7 dní a více než 2 dny před začátkem, bude klientovi vrácena polovina částky

při zrušení účasti na semináři méně než 2 dny před jejím začátkem nebude klientovi vyplacena žádná náhrada

při neúčasti klienta na semináři lze platbu převést na náhradníka, kterého si klient sám obstará