13. 1. 2022

CVIČENÍ S FYZIOTERAPEUTKOU Vendy Vrbovou

CVIČENÍ S FYZIOTERAPEUTKOU Vendy Vrbovou

Milí přátelé,

 

v lednu a v únoru se opět můžete těšit na speciální dvouhodinové lekce s nej fyzioterapeutkou Vendy Vrbovou. Páteční lekce budou specializované na určitou oblast v těle a sobotní lekce budou nabité jemnými, ale velmi účinnými cviky na celé tělo. Podívejte se na rozpis a rezervujte si místo. Registrace budou otevřené vždy 3 týdny před začátkem lekce. ????

Speciál: pánevní dno

Budeme se věnovat čistě a jen na pánevnímu dnu a všemu, co s jeho správnou funkcí bezprostředně souvisí. Pomalu se dostaneme z povrchu těla do hloubky, až k samotným svalům pánevního dna s cílem je poznat a nacítit si jejich práci. Poté je cíleně a jemně aktivujeme, ale co je důležitější, relaxujeme. Lekce je vhodná i pro muže, protože právě muži trpí častěji zvýšeným napětím v oblasti pánevního dna, což se nepříznivě projevuje např. na funkci prostaty. 

Pátek 28. ledna od 17 do 19 hodin

 

Speciál: dolní končetiny 

Zaměříme se na všechny klouby dolních končetin s cílem více si pomoci při bolestech kyčlí, kolen nebo kotníků v souvislosti s onemocněními jako jsou artróza, poúrazové stavy, nebo stavy po operacích na kloubech, svalech, vazech. Lekce je vhodná pro všechny, koho bolí vše od pánevního dna dolů. ????

Pátek 18. února od 17 do 19 hodin 

 

Jemné cvičení do hloubky

Nezáleží na tom, co cvičíte, ale JAK. Na jednoduchých cvicích se naučíte lépe zapojovat celé tělo a získáte zásobárnu cviků i na doma. Projdeme páteř shora dolů, bránici, dýchání, uvolnění hrudníku, stabilizaci bederky. 

Sobota 29. ledna a 19. února od 9 do 11 hodin 

 

Cena: 360,-Kč

Registrace: https://www.joga-chrudim.cz/