13. 1. 2022

Z DŮVODU NEMOCI PŘESUN NA 12.2.!!! Ženský svět - téma MILENKA

Z DŮVODU NEMOCI PŘESUN NA 12.2.!!! Ženský svět - téma MILENKA

Z důvodu nemoci lektorky Zuzky je sektání přesunuto na sobotu 12.2. ve stejný čas.

 

Přijďte s námi v bezpečném prostředí ženského kruhu sdílet, co zůstává často skryto. Přijďte vystoupit ze své komfortní zóny a posunout se tím dál a zároveň blíž k sobě sama. Být milenkou, nebo chcete-li sexuální partnerkou, je jedna z neodmyslitelných rolí v našem životě. Každá tuto roli známe a každá se v ní cítíme jinak. 

Jedna je jako uragán, druhá spíše zdrženlivá, jedna tuto roli vítá, druhá jí pohrdá. Kulturní prostředí nás v tomto i jiných směrech formuje a přetváří a současná doba otevřená novým možnostem nás nechává zmítat se od role hodné, poslušné ženušky, která je svému muži vždy k dispozici, k roli feministky, zastávající ženská práva, ale možná trošku ztrácející svou jemnost, ženskost a radost ze spojení mezi mužem a ženou. 

 

Pojďme společně hledat rovnováhu a „zlatý střed“, pomocí tance zažehnout a rozvíjet svou sexuální energii, pomocí jemných a decentních cvičení sdílet svou erotickou stránku. Pojďme se bez předsudků a hodnocení otevřít ožehavým otázkám a tématům. Možná zvýšíme vlastní sebeúctu, možná se naučíme, jak přinést trochu ohně do skomírajícího partnerského krbu a možná zjistíme, že manželský sex může i po letech být kořením vztahu, pokud je uchopen se vzájemnou úctou a láskou. Možná začneme hojit své rány z předchozích i současných vztahů a nahlédneme na téma milování a naši roli Milenky trochu jinak, než jsme zvyklé. 

 

Co s sebou? Krásné a zároveň pohodlné oblečení, popř. cokoli, v čem si budete připadat božsky, květinu do vázy jako symbol ženskosti, něco dobrého na zub pro sdílení s ostatními (oříšky, čokoládu, ovoce atp.), může být předmět na oltář, který si zase odnesete domů nabitý energií společného setkání a dobrou náladu. 

 

Moc se na Vás těším.

Zuzka

 

Kdy: sobota 29.ledna od 17 do 20 hodin

Cena: 300,-Kč

Registrace: https://www.joga-chrudim.cz/