16. 4. 2022

Jemné cvičení a ženské rozmazlování

Jemné cvičení a ženské rozmazlování

U příležitosti Dne matek bychom vás, milé ženy, rády pozvaly na setkání, kde budeme opečovávat a rozmazlovat něžnou ženskou energii. 

Čeká nás jemné cvičení, lahodné občerstvení, milé povídání a nakonec tvořivá meditace s vybarvováním posvátné geometrie Sri Yantry. Více než na aktivitu zaměříme celý program na relaxaci, hloubkové uvolnění, propojení se sebou a s Božskou Matkou. 

Při jemném cvičení do hloubky, které s Vendy již znáte, se dotkneme středu těla a aktivity pánevního dna. To následně zrelaxujeme a relaxovat budeme celé tělo i mysl technikami, které se vám budou hodit i v běžném životě. 

 

Po cvičení si na posilněnou dáme výborné občerstvení z Královských dobrot - veganské slané i sladké, abychom se nakonec mohli ponořit do jednoduché, přesto silné meditace s pastelkami. Sri Yantra je druh posvátné geometrie, která uklidňuje mysl, přirozeně proměňuje negativitu na pozitivitu, pozvedá duši a pomáhá nám ponořit se do svého vnitřního božství.

 

Na zbytek dne si vyhraďte klidový režim, práci nechte na jindy a děti můžete odvézt k prarodičům. Tělo, mysl i duše vám poděkuje. :)

 

Těšíme se na vás. 

Vendy a Iva

 

KDY: Sobota 7. května od 9 do 12 hodin

CENA: 490,-Kč

REGISTRACE: https://www.joga-chrudim.cz/