19. 12. 2018

Nový rozvh a nová pravidla rezervací

Jóga Chrudim

Milí příznivci studia Nebe na Zemi,

 

na obrázku níže naleznete aktualizovaný rozvrh na zimní období a nová pravidla rezervací. Ve čtvrtek nově přibyla Power jóga se Zuzkou a já přidávám ještě jednu lekci pro Zdravá záda ve středu večer. Muži jsou vítáni na všech otevřených lekcích a jsem ráda, že vás je na lekcích čím dál tím více. :-) 

Jednu, ne úplně příjemnou, novinku pro Vás však mám. Nesmírně mě těší, že je o lekce tak velký zájem a jsem opravdu ráda, že je Vám ve studiu pohodlně a hezky. Bohužel se ale často stávalo, že lekce byly dlouho dopředu obsazené a krátce před jejich začátkem se mnozí z Vás odhlašovali. Dlouho jsem se bránila nějakému postihu za pozdě zrušenou lekci a spoléhala se na Vaši zodpovědnost, ale už nejsem sama, mám závazek vůči dalším lektorkám a navíc opravdu velký závazek nájemného a dalších nákladů, které mi nikdo neodpustí. Pro hladké fungování studia budou tedy od nového roku platit tyto změny:

 

1) Rezervace na lekce budou možné pouze na 3 týdny dopředu. Nebude možné si rezervovat místo např. na pondělní lekci pro zdravá záda na 3 měsíce dopředu a obsadit tak volné místo dalším zájemcům v případě neúčasti.

 

2) Bezplatně bude možné zrušit rezervaci 8h před začátkem lekce a to online přes webové stránky, nebo SMS zprávou, či emailem.

 

3) Za pozdější zrušení rezervace (méně než 8h před začátkem) bude klientovi naúčtována částka 60,-Kč, splatná při další návštěvě.

 

Pevně věřím, že tato opatření přispějí k zodpovědnějšímu a hladšímu průběhu rezervací, omezí se přečerpávání volných míst a budeme nakonec spokojeni všichni - lektoři i klienti.

 
Předem Vám velice děkuji za pochopení a přeji pěkné dny.

S láskou, Iva*

 

PS.: Máte-li jakékoliv připomínky, postřehy, návrhy, či otázky, určitě se na mne obraťte, budu ráda za Vaši zpětnou vazbu.