21. 1. 2019

Beseda s Natálií Tothovou

Beseda s Natálií Tothovou

"Dlouho měl můj svět pouze dvě barvy – černou a bílou. Jako poloviční Romka a sexuální oběť jsem si dlouho pokládala otázku, zda mohu být někdy šťastná?" říká Natálie, která se i přes své nelehké dětství stala šťastnou a úspěšnou ženou. Je lektorkou Terapií hrou a pod jejím vedením objevilo svou vitřní sílu a radost ze života již několik stovek žen i mužů. Přijďte se inspirovat a zjistit, že kažkou překážku lze překonat a každý problém vyřešit. 

Jaký je život s nálepkou „černé ovce rodiny“ a je možné se z této role někdy vymanit? Jak nalézt odvahu změnit svůj život a jít dál? Změny s sebou přinášejí různé strachy, ale pouze jejich překonáváním, silnou důvěrou v sebe a vírou v život, se nám otevírají nové obzory.

 

Potkala jsem se s Natálií v březnu roku 2012 na jednom semináři v Pražské Maitree a v průběhu let se z nás staly velmi dobré kamarádky. Tehdy jsem tápala, byla jsem nespokojená, cosi jsem hledala, ale vlastně jsem nevěděla co. Natálie se mi stala "duchovní průvodkyní" a dokořán mi otevřela dveře sebepoznání i  sebelásky. Vážím si jejího moudrého nadhledu, laskavého přístupu, dětské hravosti a lehkosti bytí. Možná jste při brouzdání na Facebooku už narazili na její Deník Natálie Tothové, nebo na webové stránky www.denik-natalietothove.cz, kde sdílí příběhy klientů a odpovídá na otázky. Je člověk na správném místě a jsem opravdu moc a moc ráda, že přijala pozvání k nám do Chrudimi, abyste se s ní mohli poznat osobně a třeba jí také položit nějakou tu zvídavou otázku. :-) Iva*

 

Pátek 22. února od 17:30 do 20:30

Vstupné 108,-Kč

S sebou si můžete přinést polštářek/ meditační bobek na sezení. 

Místo je plně zamluveno až po uhrazení celé částky a to buď v hotovosti na recepci studia, nebo převodem na účet 7556475177/5500 - do poznámky prosím napište název semináře a vaše jméno.

Rezervace: https://www.joga-chrudim.cz/

 

Storno podmínky:

splatnost je 5 dní, potom bude rezervace zrušena a místo poskytnuto dalším zájemcům

při zrušení účasti na semináři více než 7 dní před jejím začátkem, bude klientovi vrácena celá částka

při zrušení účasti na semináři méně než 7 dní a více než 2 dny před začátkem, bude klientovi vrácena polovina částky

při zrušení účasti na semináři méně než 2 dny před jejím začátkem nebude klientovi vyplacena žádná náhrada

při neúčasti klienta na semináři lze platbu převést na náhradníka, kterého si klient sám obstará