Druhy lekcí

Otevřené lekce

Otevřené lekceOtevřené lekce jsou určené začátečníkům i pokročilým, ženám i mužům (výjimkou je pouze úterní Jóga pro muže). Můžete se na ně kdykoliv přihlásit přes rezerevační systém, zasláním SMS, či emailu (více info v sekci Jóga - Ceník a rezervace). Pokud na lekci nemůžete přijít, prosím, odhlašte se včas, aby místo mohl využít další zájemce. Vstup se hradí v hotovosti před začátkem lekce, nebo můžete na všechny otevřené lekce uplatnit permanentku. Obtížnost lekcí bude vždy přizpůsobena Vám, klientům. Nebudou tedy ani příliš náročné, ani příliš snadné, pro každého najdeme tu variaci pozice, která v dané chvíli bude příjemná. Zaměříme se na vědomý pohyb, který plyne v souladu s dechem a konec lekcí bude patřit relaxacím, nebo vedeným meditacím.

 

Ceník

Jednorázový vstup: 120,- Kč
Permanentka na 8 lekcí: 900,- Kč
Permanentka má platnost 3 měsíce na všechny otevřené lekce studia Nebe na Zemi. Je volně přenosná, můžete si ji koupit spolu s kamarádkou, maminkou, či partnerem dohromady. Pokud nemůžete permanentku vychodit, darujte ji někomu dalšímu před vypršením platnosti!

 

Kurzy

KurzyKurzy jsou určené všem, které jóga baví a chtějí více do hloubky poznat a osvojit si provedení pozic, dechové a meditační techniky, i filosofii jógy. Kurzy trvají 3 měsíce, v rozsahu 10ti na sebe navazujících lekcí. Délka trvání jedné lekce je 75 minut, abychom měli dostatek času na vysvětlení teorie, ale i na samotnou praxi. Další výhodou je uzavřená skupina přihlášených, se kterou se budeme pravidelně potkávat a prohlubovat znalosti jógy. Místo budete mít vždy zajištěné, není potřeba se na každou lekci zvlášť přihlašovat. Pokud se stane, že na lekci nemůžete přijít, můžete za sebe poslat náhradníka. Zameškané lekce NENÍ  možné nahradit. Děkujeme za pochopení.

 

Ceník

Kurz - 10 lekcí: 1 100,- Kč
Pokud se stane, že na lekci nemůžete přijít, můžete za sebe poslat náhradníka. Zameškané lekce NENÍ  možné nahradit. Děkujeme za pochopení.

 

Soukromá lekce

Jóga je ve své podstatě velmi intimní záležitost. Každý z nás má jiné tělo, jiné vnímání a proto také každý z nás prožívá jógu jinak. Soukromá lekce nabízí možnost sestavit jógovou praxi na míru dle vašeho přání a fyzických možností. Celková délka trvání lekce je prodloužena na 75 minut. Úvodních 15 minut věnujeme konzultaci, kde společně probereme vaši představu o lekci, na jaké pozice, či tělesné partie byste se chtěli zaměřit a v jaké obtížnosti. Začátečíkům poskytuje individuální lekce soukromí, aby si mohli osvojit základy jógových pozic než se připojí ke skupinové lekci. Pokročilému klientovi nabízí tato možnost intenzivnější rozvoj jógových dovedností, prohloubení techniky pozic na základě fyzických možností s osobní asistencí lektora v jednotlivých pozicích. Zvlášť doporučujeme, zvolit individuální lekci, máte-li nějaká zdravotní omezení (operace kloubů, plotének, apod). V takových případech je důležité, naučit se nejprve správně provádět upravené jógové pozice s ohledem na zdravotní stav, abyste se po zacvičení mohli bezpečně zapojit do skupinových lekcí.

Na termínu se domlouváme dle Vašich a našich časových možností kdykoliv v průběhu týdne. V případě zájmu volejte +420 725 025 936.

 

Ceník

Soukromá lekce (75 min): 800,- Kč