Lektoři

Rádi bychom se Vám představili...tým studia Nebe na Zemi. :-)


Iva Čenovská

Jsem zakladatelkou a majitelkou studia Nebe na Zemi. Vždy jsem věděla, že chci podnikat, tvořit něco svého a právě proto jsem studovala ekonomii, abych se to naučila. Už na vysoké škole v Praze jsem začala chodit na první lekce Power jógy. Jak já trpěla v bojovnících, pes s hlavou dolů rozhodně nebyl odpočinková pozice na vydýchání, ale sladkou odměnou byla závěrečná relaxace, kterou jsem milovala. Tehdy jsem netušila, že mne jednou bude živit právě jóga. První podnikatelskou zkušenost jsem totiž čerpala jako kosmetická poradkyně a ředitelka firmy Mary Kay. Naučila jsem se jednat s lidmi, shánět zákazníky, pečovat o ně i školit. Přestože jsem podnikala sama na sebe, nebyla jsem tak docela svou vlastní paní. Ale celý ten čas mne provázela jóga, dělala mi moc dobře. Nakonec tomu osud chtěl a v roce 2015 mě kamarádka přemluvila na lektorský kurz. Dva roky jsem učila v Padma studiu v Chrudimi, získala potřebné lektorské sebevědomí a potkala mnoho z Vás, mých báječných klientek. Studio Nebe na Zemi je mým splněným snem o tvořivosti a službě lidem. Filozofie jógy se mi stala životním stylem, se kterým se mi šťastně žije a jsem vděčná, že se s Vámi o tuto radost mohu podělit kdykoliv, kdy přijdete studio navštívit.  

Vede lekce: Power jóga, Jóga pro zdravá záda, Jemná jóga, Relaxační jóga

 Termíny a rezervace

 
Lucie Šindlerová

S jógou jsem se seznámila již před 15ti lety. Tehdy jsem pracovala ve zdravotnictví a jóga mi dodávala potřebnou sílu i klid. Vždy jsem si přála pracovat s dětmi a když jsem se před 3mi lety stala lektorkou jógy pro děti, byl to pro mě vlastně splněný sen. Práce s dětmi mi dává hlubší smysl, neboť nejde jen o cvičení. Jóga vytváří nesoutěživé prostředí, kde děti poznávají své tělo formou hry. Cvičíme, tančíme, zpíváme, dýcháme, účíme se relaxovat a díky tomu se u dětí rozvíjí harmonie těla, mysli a duše. Velmi ráda budu průvodkyní Vašich dětí do tajuplného a kouzelného světa jógy.

Vede lekce: Jóga pro děti

 Termíny a rezervace

 

  

 
Gabriela Lorencová

Pohyb mne provází již od dětství. Původně jsem se věnovala atletice a rekreačně mnoha dalším sportům. S metodou pilates jsem se seznámila nejprve sama jako klient a cvičení mne natolik nadchlo, že jsem se rozhodla absolvovat akreditovaný kurz MŠMT. Miluji výzvy a těch je při cvičení pilates spousta. Toto velmi efektivní cvičení je založeno na práci s vlastním tělem, vyžaduje soustředění, správné dýchání i koordinaci pohybů. Pilates nyní vnímám jako samozřejmou součást života, nabíjí mě energií, posouvá mé hranice a dělá mi radost ho předávat dál svým klientům. Budu se snažit, abyste z lekcí  odcházeli nejen s procvičeným tělem, ale také s vnitřní rovnováhou. Mít radost z pohybu a ze života vůbec, to jsou první kroky na cestě k většímu sebevědomí a hezčímu tělu.

Vede lekce: Pilátes

  Termíny a rezervace

 

 

 
Veronika Oliva

S jógou jsem pořádně začala před deseti lety. V té době jsem se intenzivně věnovala sportům zaměřeným na rychlost a vytrvalost. Běhala jsem půlmaratony, jezdila daleko na kole a rychle na bruslích. Myslela jsem si, že jóga je asi dost nuda, než jsem si ji poprvé zacvičila a prozřela. Nešlo přehlédnout, jak úžasně mi po józe bylo a začalo to být návykové. Před osmi lety jsem si udělala lektorký kurz. Na józe mě baví právě ten pocit po odcvičené hodině - totální radost, která nastane vždy, chtě nechtě, bez ohledu na to, v jakém rozpoložení na hodinu přicházím, tak vždy odcházím s širokým úsměvem a pocitem, že vše je tak, jak má být. Tahle radost a nadhled mi vydrží ideálně do další hodiny. Tedy pro mě je jóga kouzlo, cesta jak být lepším člověkem, manželkou i mámou, jak být vyrovnanější, láskyplnější a pokornější. 

Vede lekce: Hatha jóga

  Termíny a rezervace

 

  
Tereza Šnapková

K józe jsem se dostala před deseti lety díky kamarádce a mé zvědavosti. Jakmile jsem se seznámila s dynamickou, fyzicky náročnou ashtanga vinyása jógou, byla jsem lapena. Baví mě totiž pohyb i dřina. Po letech praxe jsem zjistila, že to žádná dřina být nemusí, jen pevná vůle a odvaha věřit sama v sebe. Dnes každý den dle fyzických a psychických možností praktikuji vinyásu jógu hlavně sama doma. Kromě zastavení, zklidnění a uvolnění miluji i samotné fyzické cvičení, které má mnoho zdravotních benefitů a kterým to „vše“ teprve začíná. Pomocí jógy uvolňuji svou radost do okolního světa. V lekcích se soustředím na technicky správné provedení jógových pozic tak, aby skutečně vedly ke zdraví a dobré mobilitě. Pilířem mých lekcí je dýchání, protože právě dech nás přivádí k plné pozornosti k fyzickému tělu, navrací nás do přítomného okamžiku a probouzí pokoru i vědomí. Mé „ego“ vždy potěší, když na konci lekce vidím klidné, uvolněné a radostné obličeje lidí s otevřenou myslí. 

Vede lekce: Jóga pro formování postavy

 Termíny a rezervace

  
Zuzana Nováková

Jógu jsem objevila před deseti lety a od té doby jsme ve stálém kontaktu. Vyzkoušela jsem její sílu při aschtanze, pranavashye, či powerjóze, její jemnost při hathajóze, józe pro těhotné, či józe pro zdravá záda a stále si užívám poznávání všech tajů a mnoha tváří této tisíceleté dámy. Je a vždy pro mne bude hlubokou inspirací pro šťastný, naplněný a vědomý život. Bude pro mne potěšením sdílet s Vámi čas, strávený s paní Jógou. Naučí nás lépe vnímat svou bytost, hýbat se na vlně dechu a prožívat radostné chvíle se svým já. 

Vede lekce: Jóga pro zdravá záda, Power jóga

 Termíny a rezervace