Seminář Vědomá plodnost

Máte dost hormonální antikoncepce a hledáte spolehlivou metodu bez chemie? Chcete počít miminko přirozeně a rozumět svému tělu, vědět, že jsou vaše cykly zdravé? Přijďte v neděli na sebepoznávací seminář symptotermální metody a naučíte se:

 

  • Především používat metodu samy na sobě;
  • Každý měsíc určit, že je váš menstruační cyklus zdravý;
  • Více vnímat a chápat své tělo.

Absolventi dostanou kompletní výukové materiály včetně záznamových tabulek pro použití doma v praxi. Více informací na: http://jsemzenou.cz/vedoma-plodnost/

Vstupné:   1 200,-Kč

 

Provází Aneta Fialová, certifikovaná lektorka symptotermální metody. A jak se sama Aneta k metodě dostala?:

"Možná, že jste se dostala do situace jako před pár lety já - nechtěla jsem dál brát hormonální antikoncepci a vysadila jsem ji (začala prosakovat fakta o jejich vlivu na zdraví, a to jsem riskovat nechtěla). Jenže co dál? Po nějakém čase, co jsem pátrala a sbírala informace, přišla moje sestra se symptotermální metodou. Zpočátku jsem tomu nevěřila - "Kdyby to bylo tak snadné, proč by tolik lidí bralo hormony?!" Opět jsem pátrala, sbírala informace a periferně sledovala sestru, jestli náhodou neotěhotní (ne, neotěhotněla) :-) Ptala jsem se mamky, jestli tu metodu zná, když existuje už skoro 25 let ve formě, jako ji učím dnes. Ano, věděla o ní. Odpověděla mi: "Jasně, že jo, ale říkali jsme si, že si přece nebudeme měřit teplotu, když je tady něco tak "pokrokového" jako jsou pilulky." A tak jsem do toho šla a metodu se naučila taky. Později mě nadchla natolik, že jsem udělala zkoušky, testy, obhajoby a nyní jsem certifikovanou lektorkou symptotermální metody a členkou Aliance poradců ČR. Těším se, že mnoho dalších žen objeví tuto báječnou, snadnou techniku a poznají moudrost svého těla."

 

Rezervace
Seminář Vědomá plodnost


V tuto chvíli nejsou vypsány žádné termíny pro lekci Seminář Vědomá plodnost.

Zkuste to prosím později nebo mě kontaktujte.
Moje rezervace Moje rezervace jako náhradník