Kurz výtvarné meditace se Sri Yantrou

Zažijte meditaci s posvátnou geometrií. Zklidněte mysl, pozvedněte duši a ponořte se do svého vnitřního Božství! 

 

Sri Jantra je energetický nástroj pro duchovní rozvoj. Je nejposvátnější geometrií, která je lidstvu známa a má hluboký efekt na člověka, který ji kreslí, maluje, nebo o ní medituje. Pomáhá ovládat mysl a smysly, vytváří vysokou energetickou frekvenci a přirozeně proměňuje negativitu na pozitivitu. 

 

Ve 3 hodinovém kurzu se dozvíte mnoho zajímavých informací nejen o samotné Sri Yantře, ale také o jedinečné cestě duchovního rozvoje. Naučíte se, jak vymalovat Sri Yantru meditativním výtvarným postupem. Základem jsou jednoduché, avšak mocné afirmace, které provází každý z 9 kroků vybarvování Sri Yantry, kterými procházíme v tiché meditaci. Obrysy jsou již předkresleny, potřebujete tedy jen tvořivost, abyste pro Yantru navrhli jedinečný vzhled. 

 

PRASTARÁ MOUDROST SRI YANTRY

Sri Yantra je založena na devíti úrovních, z nichž každá má svou vlastní strukturu a svojí vlastní skrytou moudrost. Průvodcem na této cestě je Paramahamsa Sri Swami Vishwananda, který dnešnímu světu poskytl nejhlubší dostupné znalosti o Sri Yantře. Na základě Jeho učení je tato vizuální meditace jednoduchým a praktickým úvodem do celého světa objevů, který na vás čeká.

 
Pátek 26. listopadu od 17 do 20 hodin
Cena 400,-Kč
V ceně jsou zahrnuty všechny materiály i pomůcky.
Vhodné pro děti od 15ti let.
 

Stejně jako v průběhu každého posvátného obřadu, tak i v den kurzu posvátného procesu malování vaší Sri Yantry a meditace s ní velmi doporučujeme dodržovat vegetariánskou dietu (nejlépe veganskou). Je to způsob, jak projevit respekt Božské Matce, Shakti, která je matkou všech bytostí. V průběhu kurzu vám tato dieta také umožní mít jasnější a vnímavější mysl.

 

Rezervace
Kurz výtvarné meditace se Sri Yantrou


V tuto chvíli nejsou vypsány žádné termíny pro lekci Kurz výtvarné meditace se Sri Yantrou.

Zkuste to prosím později nebo mě kontaktujte.
Moje rezervace Moje rezervace jako náhradník