» Služby

Služby

Inspiraci u nás můžete čerpat z různých zdrojů. Podívejte se na přehled nabízených služeb.

Veřejné lekce jógy

Cvičení jógy protahuje i zpevňuje tělo, vede k vědomé práci s dechem a jemně zklidňuje mysl. Vybírat si můžete z široké nabídky otevřených lekcí jógy dle vašich tělesných a časových možností. Chcete-li proniknout do jednotlivých pozic a filosofie jógy hlouběji, můžete zvolit uzavřený tříměsíční kurz. Více informací o jednotlivých lekcích a kurzech naleznete v sekci “Jóga”. Přehled lekcí zobrazí sekce “Rozvrh”.

Soukromá lekce jógy

Při soukromé lekci jógy máte lektora jen pro sebe. Jako začátečník můžete poznávat jógu stranou od skupiny cvičících. Pokročilému klientovi poskytuje tato možnost intenzivnější rozvoj jógových dovedností. Doporučujeme zvolit individuální lekci, máte-li nějaká zdravotní omezení, abyste se s ohledeme na zdravotní stav naučili nejprve provádět upravené pozice a mohli se poté bezpečně zapojit do skupinových lekcí. O soukromých lekcích se dozvíte více v sekci “Jóga - Druhy lekcí”.

OM Chanting

OM Chanting, nebo-li zpívání mantry OM, je prastará, nádherná, skupinová harmonizační technika. Kolektivní zpívání OM pozvedá naše vědomí, proměňuje negativní mysl a její návyky, vyrovnává emoce, léčí tělo a probouzí Duši pro její seberealizaci. OM chanting se koná jednou až dvakrát do měsíce, trvá 1.5 hodiny a je za dobrovolný příspěvek. Více informací se dočtete v sekci “OM Chanting”.

Semináře, přednášky, kurzy

Snažíme se inspirovat k radosti ze života i prostřednicvím rozličných akcí, které se ve studiu konají. Přes kurzy meditace, přednášky o ajurvédě, semináře o józe, koncerty až po zajímavá povídání na rozličná témata. Napište nám, máte-li doporučení na nějakou zajímavou událost, kterou by studio mohlo hostit. Rádi si rozšíříme obzory a poskytneme prostory.

Aromaterapie

Vůně bylin má kouzelnou schopnost tišit rozvířené emoce, projasnit černé myšlenky a rozpouštět napětí v těle. Toto vše nabízí aromaterapie značky Hanna Maria, jejíž podmanivé vůně provází naše lekce jógy. Můžete si je u nás vyzkoušet, zamilovat se a zakoupit domů.

 

 

Posezení, knihy a časopisy

Jedním z našich přání je, abyste u nás načerpali klid a trochu si odpočinuli od běžných starostí. K tomuto účelu jsou v recepci připravené dva pohodlé gauče, kde se před, nebo po lekci můžete uvelebit s knihou a šálkem čaje. Vybrat si můžete z široké nabídky kvalitních černých, zelených a bylinných čajů za drobný příspěvek do kasičky. Jestliže Vás nějaká kniha, nebo časopis opravdu zaujme, můžete si ji půjčit domů. Jen nás o tom, prosím, informujte a domluvte se na recepci.